The Last of Us Part II PS5 güncellemesi yayınlandı

901 görüntülenme

he Last of Us Part II PS5 güncellemesi hayranların uzun bekleyişinin ardından bugün ücretsiz olarak yayınlandı. 4K 60FPS mi? Severiz!
 

Hayranların bir süredir beklediği an geldi. PlayStation 4 özel oyunu olan ve geçtiğimiz yılın en iyi oyunu seçilen The Last of Us Part II PS5 güncellemesi an itibariyle ücretsiz şekilde indirilebilir. Yama kodu 1.08 olan performans güncellemesi ile PS5'in geriye dönük uyumluluğu sayesinde oyun 60FPS kare hızında oynanabilecek.

The Last of Us Part II PS5 güncellemesi ücretsiz olarak indirilebilir

PlayStation 5 konsollarında The Last of Us Part II için yayınlanan 1.08 güncellemesi ile artık oyuncular, oyunu hangi kare hızında oynamak istediklerini seçebilirler. Görüntü bölümünden 30 veya 60 FPS kare hızlarıyla oyunu oynamak artık mümkün oldu. Hayranlar, uzun süredir Last of Us Part II PS5 güncellemesi bekliyordu ancak gelen bu güncelleme geliştirilmiş çözünürlük ve kare hızı limitini artırarak PS5'in donanım özelliklerinden faydalanmanızı sağlıyor. Yani diğer oyunlar gibi PS5 için geliştirilmiş grafikler, ışın izleme gibi özellikler getirmiyor.

 

Yine de PlayStation Blog üzerinde paylaşılan bir gönderide Naughty Dog topluluk yöneticisi şöyle yazmış:

 

"Ekip, geçen yıl piyasaya sürüldüğünden bu yana PS5 donanımını ve ortaya çıkardığı olanakları araştırıyor ve geleceğin neler getireceği konusunda heyecanlıyız. Bu yama, PS5 üzerinde çalışmanın sadece ilk adımı. Paylaşacak daha fazla haberimiz olduğunda size haber vereceğiz!"

 

The Last of Us Part II PS5 güncellemesi geldi

 

Öyle görünüyor ki Naughty Dog tarafından PS5 için daha fazla güncelleme ve belki de bir The Last of Us Part II PS5 sürümü göreceğiz. An itibariyle yayınlanan güncelleme oyunculara yüksek kare hızlarında oynamayı vaat ediyor. Bununla birlikte PS5'in yüksek hızlı SSD'si sayesinde daha kısa yükleme süreleri görülmesi de bekleniyor. Ayrıca gelişmiş çözünürlük ile eğer 4K destekleyen bir ekranınız varsa, oyunu 4K çözünürlüğünde de oynayabileceksiniz. Eğer hatırlarsanız daha önce oyunun 4K 60FPS kare hızında nasıl göründüğüne yönelik bir video ortaya çıkmıştı. Hayran yapımı olan video, bu güncelleme sayesinde gerçeğe döndü diyebiliriz. Hemen aşağıdaki bağlantıdan bahsi geçen videoyu da seyredebilirsiniz. Peki sizce bu yeni güncelleme, ileriye dönük planların habercisi mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle ve diğer okurlarla paylaşmayı unutmayın.

 


Yorumlar 0

Hiç yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Giriş Yap