Euro Truck Simulator 2 multiplayer resmi olarak geliyor

608 görüntülenme

American Truck Simulator ve Euro Truck Simulator 2 multiplayer desteği sonunda resmi olarak geliyor. Betaya katılmak için talimatları haberimizde bulabilirsiniz.
 

Bildiğiniz üzere yıllardır aktif olan TruckerMP modu sayesinde oyuncular, Euro Truck Simulator 2 multiplayer deneyimini yaşayabiliyorlardı. Şimdi ise gelen haberler simülasyon oyununun hayranları için heyecan uyandıracak türden. Beklenen gün geldi dostlar! Euro Truck Simulator 2 multiplayer modu sonunda resmiyete kavuşuyor.

Euro Truck Simulator 2 multiplayer resmiyete kavuşuyor

Tabi yalnızca ETS 2 için değil, American Truck Simulator da resmi çok oyunculu desteği alıyor ve her ikisi için de deneysel açık beta şu anda mevcut durumda. Çok oyunculu mod, sekiz oyuncunun aynı dünyada birlikte hareket etmesini sağlayan "Konvoy Modu" biçiminde geliyor. Sekiz oyuncunun tümü aynı işi alabiliyorken, yapay zeka trafiği ve hava durumu da senkronize ediliyor. Böylece oyuncular aynı dünyada birlikte yük taşıyabiliyor.

 

Euro Truck Simulator 2 multiplayer resmi olarak geliyor

 

Her iki oyunda da çok oyunculu modu bildiğiniz gibi bir takım modlar sayesinde erişilebilir durumda. Yıllardır aktif olan bu modlar bir yana, oyunda resmi bir çok oyunculu desteği olması daha da iyi olacaktır. Tabi şimdilik bu modlar kadar geniş özellikler barındırmasa da, Euro Truck Simulator 2 multiplayer kısmının resmiyete dökülmesi ilerleyen dönemde bu konuda daha fazla çalışma geleceğinin işareti. Eğer denemek isterseniz 1.41 Güncelleme Deneysel Beta'ya nasıl katılacağına dair talimatları burada bulabilirsiniz. Güncellemenin beta sürümünden ne zaman çıkacağı henüz belli değil ancak SCS, geri bildirimleri dört gözle bekliyor.

 

Resmi YouTube Kanalımıza Abone Olup Bizi Takip Etmeye Ne Dersiniz?
https://www.youtube.com/channel/UCgcg78mUfS8Wgybqs-XDZPA


https://dogrudansatis.oyunortagim.com.tr
https://oyunortagim.com.tr
https://forum.oyunortagim.com.tr
https://ticaretplatformu.oyunortagim....
https://kaizen.games 


Yorumlar 0

Hiç yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Giriş Yap