S.T.A.L.K.E.R. 2 için yeni detaylar paylaşıldı

20 görüntülenme

Geliştirici GSC Gameworld, yeni oyunları S.T.A.L.K.E.R. 2 hakkında hayranların hoşuna gidebilecek bazı yeni detayları gösterdi.

GSC Game World tarafından geliştirilip yayınlanan serinin yeni oyunu S.T.A.L.K.E.R. 2 için yeni detaylar gün yüzüne çıktı. YouTube üzerinde paylaşılan yeni bir videoyla oyuna dair serinin hayranlarını mutlu edecek ayrıntılar görsek de, elimizde henüz yeni bir fragman olmadığını da belirtelim. Ancak yine de yeni oyun, seriyi yeni nesilde layığıyla temsil edecek gibi görünüyor.

S.T.A.L.K.E.R. 2 için yeni detaylar

Geliştirici GSC Game World, dün YouTube üzerinde yayınladığı yeni bir fragmanla oyuna ait bazı detayları duyurdu. Serinin ilk oyununun yıldönümü olan 23 Mart tarihinde geçen yıl şirket S.T.A.L.K.E.R. 2 için ilk oyun motoru ekran görüntüsünü yayınlamıştı. Bu yıl ise yeni oyuna dair bazı detayları ortaya çıkartarak hayranlarıyla birlikte ilk oyun Shadow of Chernobyl'in yıldönümünü kutluyorlar. Videoda ilk olarak yeni oyunda yenilenen kostümleri gösteriyorlar. Tehlikeli bir bölge olan Zone'da, yeni oyunda birkaç farklı gruptan insan görebileceğiz. Kostümü gösterilen iki taraf "Duty" ve "Freedom" oldu ancak bize daha fazlasını beklememizi söylüyorlar. Bu taraflardan biri Zone'un özgürce yayılıp büyümesini desteklerken, diğer taraf dünyanın geri kalanına yayılmaması için canlarını feda edecek kadar bu işe adanmış durumdalar.

 

S.T.A.L.K.E.R. 2 için yeni detaylar paylaşıldı

 

Geliştiricinin söylediğine göre bu iki ideoloji, asla orta yolu bulamayacak. Ayrıca oyunda karşımıza 30'dan fazla farklı silah çıkacak ve her silah kendi özelleştirmelerine sahip olacak. Bu sayede silah modifikasyonu çeşitliliği de korunmuş olacak. Bunun yanı sıra geliştirici oyunun dünyasını oldukça detaylı tasarlamaya çalıştığını belirtiyor. Videonun bu kısmında fark edeceksiniz, "He was a good stalker" müziğini arkadan veriyorlar. Serinin hayranları buradan sonrasını benim gibi yüzünde buruk bir tebessümle izlemiş olabilir. Ayrıca kullandıkları bir eklenti sayesinde oyundaki her karakterin ağız yapısı birbirinden farklı olacak. Tabi bu ne kadar ilginizi çeker bilmiyorum ama, her karakterin kendine özgü bir gülüşü olacağını söylüyorlar.

 

Resmi YouTube Kanalımıza Abone Olup Bizi Takip Etmeye Ne Dersiniz?
https://www.youtube.com/channel/UCgcg78mUfS8Wgybqs-XDZPA


https://dogrudansatis.oyunortagim.com.tr
https://oyunortagim.com.tr
https://forum.oyunortagim.com.tr
https://ticaretplatformu.oyunortagim....
https://kaizen.games


Yorumlar 0

Hiç yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Giriş Yap