League of Legends'ın yeni şampiyonu Gwen tanıtıldı

869 görüntülenme

Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan popüler MOBA oyunu League of Legends'ın yeni şampiyonu Gwen tanıtıldı.
 

Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan popüler MOBA oyunu League of Legends'ın yeni şampiyonu Gwen vadiye indi. Düşmanlarına yaklaşmaktan korkmayan Gwen'in dev makas silahı, canınızın belli bir yüzdesine bağlı olarak ekstra hasar vermenize olanak tanıyor. Q yeteneği ile yapacağınız her bir makas darbesinin merkezindeki rakipler, pasifinizden ilave büyü hasarı alıyor. Belki de şampiyonun en önemli yeteneklerinden Kutlu Sis ise, size ekstra zırh ve büyü direnci sağlıyor. Dahası sisin dışında kalan rakipler sizi hedef alamıyor. Yine yetenekleri bertaraf eden bir şampiyonla karşı karşıyayız.

 

League of Legends'ın yeni şampiyonu Gwen tanıtıldı

 

League of Legends'ın yeni şampiyonu Gwen tanıtıldı

Pasif - Bin Kesik: Gwen'in normal saldırıları can yüzdesine bağlı olarak isabet halinde ilave büyü hasarı verir. Şampiyonlara yönelik normal saldırılar onu verilen hasarın belli bir bölümüne eşdeğer miktarda iyileştirir.

Q - Kırt Kırt!: Gwen makasını hızla iki ila altı defa kullanarak koni şeklindeki bir alana büyü hasarı verir. Gwen makasını en az iki defa kullanır ve rakibe isabet ettirdiği her normal saldırı başına bir makas darbesi daha gerçekleştirir (toplamda altı darbe olacak şekilde en fazla dört darbe daha). Her bir makas darbesinin merkezindeki rakipler gerçek hasarın yanı sıra Bin Kesik'ten ilave büyü hasarı da alır.

W - Kutlu Sis: Gwen beş saniyeliğine kendisini Kutlu Sis'le çevreler ve onun içindeyken zırh ve büyü direnci kazanır. Sisin dışındaki rakipler Gwen'i hedef alamaz ve ona yetenek isabet ettiremez. Sis, Gwen bölgeden ilk kez ayrılmaya çalıştığında onu takip eder ama bir dahaki sefere kaybolur.

E - Pens At: Gwen kısa bir mesafe boyunca atılır ve saldırılarını dört saniyeliğine güçlendirerek menzil, hız ve isabet halinde büyü hasarı kazanır. Bu sırada bir rakibe saldırmak yeteneğin bekleme süresinin P'sini iade eder.

R - İlmek İlmek: Gwen, İlmek İlmek yeteneğini üç defaya kadar kullanabilir ama art arda gelecek her bir kullanımı açabilmesi için onu 8 saniye içinde bir rakibe isabet ettirmesi gerekir. Her kullanım bir hat üstünde ilerleyen, büyü hasarı veren, rakipleri yavaşlatan ve Gwen'in Bin Kesik yeteneğinin ilave büyü hasarını veren iğneler fırlatır. İlk kullanım bir iğne, ikinci kullanım üç iğne ve son kullanım beş iğne fırlatır. Rakiplere isabet eden dokuz iğnenin her biri, Bin Kesik'in etkisini bir defa uygular (yani toplamda dokuz defa).

Son olarak Kutlu Terzi Gwen için yayınlanan şampiyon tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.


Yorumlar 0

Hiç yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Giriş Yap