PUBG 10.1 yaması ile yeni harita Haven oyuna ekleniyor

62 görüntülenme

Güncelleme 10.1 Pillar adı altında yeni bir düşman grubunu ve Survivor Pass: Breakthrough’u beraberinde getiriyor

PUBG gibi oyunlardan sorumlu KRAFTON, Inc. bugün PUBG’nin 10. sezonunu açıkladı. Son sezonda, oyuncuların oyun deneyimlerini geliştirecek eşsiz bir ortamda yer alan Haven adlı yeni bir savaş alanı bulunuyor. Oyuncular, 16 Aralık’ta PC’de ve 17 Aralık'ta konsollarda Sezon 10’u deneyimlemeye başlayabilirler.

PUBG 10.1 yaması ile yeni harita ekleniyor

 

Sezon 10'a özel bir harita olan Haven, PUBG'nin bugüne kadarki en yoğun savaş alanıdır. PUBG tarihinde ilk kez bu 1x1 harita, savaş olanaklarıyla dolu kentsel bir ortama inen 32 oyuncuyu içerecek. Alacakaranlıktaki bu sanayi adası, Karbon Çelik Kuruluşu, Kömür Havzaları, Sanayi Bölgesi, Yerleşim Bölgesi, Üst Geçit ve Rıhtımlar dahil olmak üzere birkaç farklı alana sahiptir. Haven’ın sokaklarında ve çatılarında birbirleriyle savaşırken oyuncuların, haritada dolaşan "Pillar" olarak bilinen yeni bir düşman grubu için gözlerini açık tutmaları gerekecek. 

Sezon 10 ayrıca oyuncuların saklanmasını, düşmanları aramasını ve hayatta kalmasını gerektiren birkaç yeni mekanik içerecek.

 

PUBG 10.1 yaması ile yeni harita Haven oyuna ekleniyor

 

Pillar Askerleri: “Pillar" olarak bilinen yeni bir yapay zeka düşman, savaş alanına katılıyor. Bu özel askerlerin harita boyunca değerli ve yüksek seviyeli ganimet zulalarını koruduğu biliniyor. Pillar Muhafızlarını ve daha tehlikeli Pillar Komutanlarını deneyip yere serecek kadar yetecek kadar cesur (veya eceline susamış) olanlar, çabaları için güçlü teçhizatlarla ödüllendirilecekler.

Pillar Taktiksel Kamyonları: Haven sokaklarını kapatma çabası içindeki Pillar, kurallarını uygulamak için kendi kamyonlarını getirdi. Pillar Taktiksel, oyuncuları avlayan ve güçlü silahlarıyla onlara saldırarak haritada dolaşan yeni bir yapay zeka aracıdır. Bu kamyonların oldukça zırhlı olduğu göz önüne alındığında, kurtulanların yakınlarda bir çatışmaya girmeden önce daha hızlı koşması veya iki kez düşünmesi önerilir.

Pillar Gözcü Helikopteri: Hayatta kalanlar koşabilir, ancak saklanamazlar. Pillar Kamyonu’na benzer şekilde Pillar Gözcü Helikopteri, spot ışığı ile hayatta kalanları bulmak ve tanımlamak için haritada dolaşan yeni bir yapay zeka helikopteridir. Işığa yakalanacak kadar şanssız olanlar, helikopterin destek için kamyona telsizle destek göndermesine yetecek kadar ortalıkta dolaşmak istemeyecektir.

Acil Durum Paraşütü: Yüksekliği göz önünde bulundurarak Haven’a bir otoyol ve yüksek binalar gibi çeşitli yüksek ortamlar eklendi. Her köşede kol gezen tehlike ile kaçışınızı planlamak her zamankinden daha önemlidir. Acil durum paraşütü ile hayatta kalanlar stratejik olarak yüksek yerden atlayabilir ve özgürlük yolunda ilerlemek için paraşütü manuel olarak konuşlandırabilir.

Survivor Pass: Breakthrough: Survivor Pass: Breakthrough, Haven'ın acımasız sokaklarında kullanmanız için gereken tüm donanıma sahiptir. Lore karakterlerine ve yeni düşman gücünden esinlenen harika yeni görünümler içeren ve Pass’in 100 seviyesine doğru savaşırken kilidini açabileceğiniz çok sayıda harika ödüle sahip olacaksınız. Breakthrough yaklaşık üç ay sürecektir, bu yüzden erkenden başlayın ve yeni ödüllerinizi alın!

Sezon 10 PC’de 16 Aralık'ta ve konsollarda 17 Aralık'ta başlayacak. 10.1 Güncellemesini deneyimlemek isteyen oyuncular bugün PC test sunucularına giriş yapabilir.

Resmi YouTube Kanalımıza Abone Olup Bizi Takip Etmeye Ne Dersiniz?
https://www.youtube.com/channel/UCgcg78mUfS8Wgybqs-XDZPA


https://dogrudansatis.oyunortagim.com.tr
https://oyunortagim.com.tr
https://forum.oyunortagim.com.tr
https://ticaretplatformu.oyunortagim....
https://kaizen.games


Yorumlar 0

Hiç yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Giriş Yap