The Last of Us dizisi için sevindiren açıklama!

22 görüntülenme

Bir televizyon dizisi olmaya hazırlanan The Last of Us, son gelen açıklamalarla bekleyenlerini heyecanlandırdı. Son dönemlerde sıkça gördüğümüz oyundan diziye uyarlanma kültürü oyuncular için bir hüsranla sonuçlanıyor. Zira video oyunlarının dizileri genelde oyuna pek bağlı kalmıyor. Fakat TLOU oyununun yapımcısı durumun farklı olacağının sözünü verdi.

The Last of Us dizisi orijinal hikayeye sadık kalacak

Dizinin yapımcılığını üstlenen Craig Mazin, geçenlerde BBC röportajında konuştu. Kendisinin açıklaması şöyle: “Bir yapımın lisans hakları el değiştirdiğinde hayranlar, yapımcının orijinal yapıma saygı duymadan bir iş çıkaracağını sanıyor. The Last of Us dizisinde orijinal hikayeden bir çıkarma yapılmayacak, aksine eklemeler yapılacak. Dizi ile oyunun hikayesine geliştirmeler yapılmış olacak.”

Craig Mazin’in de bir TLOU hayranı olduğunu söyleyebiliriz. Bu ona olan güveni biraz olsun artırıyor.

Twitter’da bir kullanıcının “Eşcinsel karakterler dizide de eşcinsel kalsın.” paylaşımının ardından yapımcı Mazin, “Sana söz veriyorum.” yanıtını verdi. Yapımcının bu hareketi diziden beklentilerimizi artırmaya yetiyor.

Uncharted ve The Witcher gibi ünlü yapımların oyun olmaktan çıkmasıyla dev şirketler oyunlarını beyaz perdede karşımıza çıkarmaya çalışıyor. Umarız ki hem TLOU dizisini, hem de Uncharted filmini orijinal hikayeleri ile birlikte görürüz. Çünkü bu serilerin oyuncuları olarak bambaşka hikayelerin anlatıldığını görmek bizi geriyor.

Bakalım merakla beklenen TLOU dizisi ile ilgili başka hangi açıklamaları duyacağız.

 

Resmi YouTube Kanalımıza Abone Olup Bizi Takip Etmeye Ne Dersiniz?
https://www.youtube.com/channel/UCgcg78mUfS8Wgybqs-XDZPA


https://dogrudansatis.oyunortagim.com.tr
https://oyunortagim.com.tr
https://forum.oyunortagim.com.tr
https://ticaretplatformu.oyunortagim....
https://kaizen.games


Yorumlar 0

Hiç yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Giriş Yap