Oddworld: Soulstorm ertelendi

55 görüntülenme

Oddworld Inhabitants geliştirilen ve yayınlanacak olan 2.5D aksiyon macera oyunu Oddworld Soulstorm ertelendi.

Sony'nin PlayStation 5 konsolunu tanıttığı "Oyunların Geleceği" etkinliğinde duyurulan yapımlardan birisi de Oddworld: Soulstorm olmuştu. PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC için piyasaya çıkacak 2.5D aksiyon macera oyunu Oddworld: Soulstorm, önümüzdeki yılın İlkbahar dönemine ertelendi. PlayStation 4, PlayStation 5 ve Epic Games Store aracılığıyla PC için piyasaya çıkacak oyunu 79,00 TL fiyat etiketiyle Epic Games mağazası üzerinden ön sipariş verebilirsiniz.

 

Oddworld: New ‘N’ Tasty'nin devamı niteliğinde olan Soulstorm, PlayStation 5'in ultra yüksek hızlı SSD'si ve DualSense kablosuz kontrolcüsü ile çarpıcı görseller sunmasının yanı sıra Tempest 3D AudioTech teknolojisi sayesinde sanki Abe'nin yanındaymışsınız gibi bir his verecek. Buna ek olarak DualSense, dokunsal geri bildirimi ve uyarlanabilir tetikleyicileri ile oyuna teknik anlamda farklılık katacak.

 

Oddworld: Soulstorm ertelendi

 

Oddworld Soulstorm, 2021 İlkbahar dönemine ertelendi

Oddworld: Soulstorm yepyeni bir görsel ve sinematik atılım yapıyor. Patlayıcı bir karışıklığı mümkün kılan yeni akıllı mekanikler ve düzenlenen yeni cihazlar buna destek oluyor. Sınırları zorlanan karışık bir toplumun destansı hikâyesinin karanlık bir anlatımı olan Oddworld: Soulstorm, New 'n' Tasty'nin bittiği yerden devam edecek ve Abe'in kahramanca yolculuğunda ikinci bölüme başlayacağız. 2014 yapımı Oddworld: New ‘N’ Tasty olaylarından sonra geçecen ikinci oyunda Abe’nin kahramanlık maceralarına tanık olacağız. Abe, Glukkonlar'ın mega şirket makineleri tarafından çiğnenmek üzere olan ümitsiz Mudokon çarkından bir dönüşüm geçiriyor ve umut ışığı olmak üzere yükselen, beklenmedik bir kahramana dönüşüyor.

Oyunun, The Game Awards etkinliğinde yayınlanan oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. Son olarak siz bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Kimler Oddworld: Soulstorm'u merakla bekliyor? Yorumlarda bizimle paylaşın.


Yorumlar 0

Hiç yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Giriş Yap