GTA V'i hiç hasar almadan bitirdi

647 görüntülenme

Speedrun yapan oyunculardan UnNameD, GTA V'i dokuz saatte üstelik hiç hasar almadan bitirmeyi başarmış.

GTA V için ilginç bir haber daha geldi. Speedrun yapan oyuncular bildiğiniz gibi oynadıkları yapımları en kısa sürede bitirmeye çalıştığı gibi bazen farklı yöntemlere de başvurabiliyorlar. Nitekim özellikle Souls oyunlarında bunun örneklerini çok sık görebiliyoruz. Gitarla ya da dans pedi ile oyunu bitirenlerin yanı sıra hiç hasar almadan oyunu bitirmeye çalışan oyuncuların sayısı da bir hayli fazla. UnNameD kod isimli Youtube kullanıcısı ise aynı olayı bu sefer GTA V üzerinde denemiş ve bunda başarılı da olmuş.

GTA V'i 9 saatte hiç hasar almadan bitirdi

Bu denemesini Youtube hesabında da paylaşan oyun sever GTA V'i dokuz saatte üstelik hiç hasar almadan bitirmeyi başarmış. İşi biraz daha yokuşa süren oyun sever bu denemesinde özel bir mod kullanmış. Kullandığı mod sayesinde karakterin canının sadece 1 HP olduğunu da hatırlatalım.

UnNameD oyunu bu şekilde bitirebilmek için o ana dek 48 farklı denemeye imza attığını da sözlerine eklemiş. Açıkçası tam oyunun sonlarına gelmişken hasar aldığını düşündükçe benim sinir kat sayım yükseliyor diyebilirim. Gerçekten de hem bol zaman hem de sabır gerektiren bir denemeye imza atmış kendisi. 

 


Yorumlar 0

Hiç yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Giriş Yap