Cyberpunk 2077'de gün dönümü ne kadar sürecek?

830 görüntülenme

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Cyberpunk 2077 sunumu Night City Wire etkinliğinden sonra oyun ile alakalı yeni bilgilere de kavuşmaya başladık. Oynanış videolarının ayrı ayrı yayınlanmasının ardından oyundaki gün dönümü ve perkler hakkında da bazı açıklamalar yapıldı.

Cyberpunk 2077'de gün dönümü Witcher 3'ten daha fazla olacak

 

Oyunda daha önce açıklandığı gibi bir gün dönümü olacak. Yani hikaye akışına göre değil, siz sabit bile bekleseniz oyunda havanın karardığını ve sonradan ertesi güne geçildiğini göreceksiniz. Reddit'te bir kullanıcı ise oynanış videolarındaki zamandan yola çıkarak bir hesaplama yapmış.

Oyundaki 7 saniyenin gerçek hayatta 1 dakikaya denk geldiğini fark eden bu Reddit kullanıcısı, bu veriden yola çıkarak oyundaki 7 dakikanın (420 saniye) gerçek hayatta 1 saate denk geldiğini hesaplamış. Bu hesapla yine 24 saatlik gün dönümünün ise oyunda 2 saat 48 dakikaya tekabül ettiğini görüyoruz. Diğer oyunlarla kıyaslayacak olursak Witcher 3'te bu süre 1 saat 36 dakikaydı. Rockstar oyunları Red Dead Redemption 2 ve GTA V'te ise gün dönümü 48 dakikada tamamlanıyordu.

 

Cyberpunk 2077'de gün dönümü ne kadar sürecek?

 

Gün dönümü dışında oyundaki perkler konusunda da bazı bilgiler ortaya çıktı. Birçok perkin yer aldığı oyunda Dragon Strike, Guerrilla ve Hard Motherfucker isimli perklerin bulunacağı da yine oynanış videolarından tespit edilmiş. Bu bilgilere göre saydığım bu perklerin ne işe yaradıklarını da net bir şekilde görüyoruz.

Örneğin Dragon Strike perkini aktif ettiğinizde düşmanlara kanama hasarı verdiğiniz gibi aynı zamanda ekstra hasar da verebileceksiniz. Guerilla ise kritik vuruşlarınızı sadece 10 saniye için ` civarına yükseltecek. Yani başınız sıkıştığında ya da kalabalık düşmanlara karşı bu perkin hayat kurtarıcı olabileceğini söyleyebiliriz. hard Motherfucker perki ise 10 saniye için zırh ve dayanıklılığınızı oranında arttıracak.

Resmi YouTube Kanalımıza Abone Olup Bizi Takip Etmeye Ne Dersiniz?
https://www.youtube.com/channel/UCgcg78mUfS8Wgybqs-XDZPA


https://dogrudansatis.oyunortagim.com.tr
https://oyunortagim.com.tr
https://forum.oyunortagim.com.tr
https://ticaretplatformu.oyunortagim....
https://kaizen.games


Yorumlar 1

  • Samet 30 Haziran 2020, Salı 22:20

    Bilgilendirme İçin Teşşekür Ederiz Harun Bey :)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Giriş Yap