Assassin's Creed Valhalla Wrath of the Druids çıkış tarihi açıklandı

55 görüntülenme

Assassin's Creed Valhalla Wrath of the Druids genişleme paketinin çıkış tarihi ile birlikte Ostara Festivali'ne dair detaylar da açıklandı.
 

Assassin's Creed Valhalla Wrath of the Druids genişleme paketinin 29 Nisan 2021'de çıkacağı resmi oalrak açıklandı. Ubisoft yaptığı açıklamada bugünden itibaren 8 Nisan'a kadar sürecek olan Ostara Festivali'nin de detaylarını paylaştı. Yapılan açıklama ve genişleme paketinin özellikleri şu şekilde;

Assassin's Creed Valhalla genişleme paketi 29 Nisan'da çıkacak

Ostara Sezonu’nun ilk güncellemesi Ostara Festivali, oyuncuları Ravensthorpe'un özel bir alanında 8 Nisan'a kadar sürecek olan bir oyun içi etkinliği keşfetmeye davet ediyor. Aşağıdakiler dahil olmak üzere çeşitli Paskalya temalı şenlikler sunulacak:

  • Yerleşim alanı dekorasyon etkinliği.
  • İçme, okçuluk ve dövüş mini oyunları.
  • Üç yeni karakter görevi: Eivor, Yumurta Avı ile Mayıs Kraliçesi kutlamalarının tadını çıkarabilir ve yerleşim alanını gece ruhlarına karşı koruyabilir.
  • Üç yeni yetenek: Fearless Leaper, Eivor'un düşmanların tepesine ustaca atladığı bir saldırı gerçekleştirmesini sağlar. Raven's Loot ve Loot Food yetenekleri ise, uzaktan veya yakın mesafede savaşırken Eivor'un ganimet toplama verimliliğini artırır.
  • Yerleşim alanı dekorasyonları ve özelleştirme ögeleri gibi özel ödüller.

 

Ostara Festivali’ne erişebilmek için, oyuncular İngiltere'ye ulaşmalı ve Grantebridgescire veya Ledecestrescire hikâye bölümlerinden birini tamamlamalıdır. Oyuncular yerleşim alanını ziyaret ettiğinde festival otomatik olarak aktif hale gelecektir. Mayıs Kraliçesi etkinliğine erişmek için, oyuncuların yerleşim alanı 3. seviyeye ulaşmış olması gerekir.

 

Bugünden itibaren oyuncular, Eivor’un teçhizat görünümünü görsel özelleştirme ile değiştirebilecekler. Bu, daha çok şekil değiştirme veya oyun içinde "Change Appearance" olarak biliniyor. Eivor sadece görsel olarak özelleştirildiği için esas teçhizat ve zırh özellikleri değişmeden kalır. Bu da oyuncuların ekipman setlerine sadık kalmalarına ve içlerindeki Viking’i kendi stilleri ile serbest bırakmalarına olanak tanır. Bir teçhizat parçası veya silah bulunduğunda, Ravensthorpe'daki Demirci ziyaret edilerek o eşyanın görseli aynı kategoride yer alan başka bir eşyaya gümüş karşılığında uygulanabilir.

Assassin’s Creed Valhalla topluluğunu kutlamak için oyuncular; Altair'in Kıyafeti, Yule Ekipman Seti ile kozmetik eşyaları ve 300 Opal'i ücretsiz edinecekler. Ödülleri elde etmek için Animus Mağazası’na erişmeleri gerekir.

 

Assassin's Creed Valhalla Wrath of the Druids çıkış tarihi açıklandı

 

Gelecekteki iki güncelleme, Ostara Sezonu’na aşağıdakiler dahil daha fazla içerik ekleyecek:

  • Mastery Challenge: İkinci bir güncelleme, Assassin’s Creed Valhalla’nın temel dövüş mekaniğine yeni bir oyun modu ekleyerek tekrar oynanabilirliği yüksek bir savaş deneyimi getirecek. Yerleşim alanına bir Üstat geliyor. Kendisi, Eivor'un Üstat rütbesine yükselmesi için onu eğitir ve çeşitli zorlukları aşmasını sağlayarak ona ilham verir.
  • ilave ödüller

29 Nisan'da yayınlanacak olan Wrath of the Druids'te oyuncular İrlanda'ya seyahat ederek eski ve gizemli bir Druid kültünün gizemlerini çözmek için üyelerini takip edip sırlarını keşfedecekler. İrlanda mitlerini ve halk bilimini yakından inceleyip İrlanda kralları arasında nüfuzlarını artırırken perili ormanlar ve göz kamaştırıcı alanlarda savaşmaları gerekecek. Wrath of the Druids genişletmesi bağımsız olarak 24,99 avro karşılığında satın alınabilir. Oyuncular genişletmeye şu anda 39,99 avro karşılığında sunulan Sezon Kartı ile de erişebilir. Sezon Kartı ayrıca; Assassin's Creed Valhalla Gold, Ultimate ve Collector's sürümlerinin bir parçası olarak bulunuyor.

 

Resmi YouTube Kanalımıza Abone Olup Bizi Takip Etmeye Ne Dersiniz?
https://www.youtube.com/channel/UCgcg78mUfS8Wgybqs-XDZPA


https://dogrudansatis.oyunortagim.com.tr
https://oyunortagim.com.tr
https://forum.oyunortagim.com.tr
https://ticaretplatformu.oyunortagim....
https://kaizen.games


Yorumlar 0

Hiç yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Giriş Yap