Super Bomberman R Online bedava olarak 27 Mayıs'ta geliyor

881 görüntülenme

Oynaması tamamen ücretsiz olan Super Bomberman R Online 1. Sezonu 27 Mayıs’ta başlayacak ve oynanabilir karakter Old Snake Bomber’ı içerecek.

Dönemin en stresli oyunlarından biri olan oyun, Super Bomberman R Online ismi ile yenilenmiş, üstelik oynaması tamamen ücretsiz bir şekilde geri dönüyor. İlk sezonu 27 Mayıs'ta başlayacak olan Super Bomberman R Online klasik serinin ana dinamiklerini yeni oynanış biçimleri ile destekleyecek. Oyunun çıkışı ve 1.sezonu hakkında yapılan resmi açıklama ise şu şekilde;

Super Bomberman R Online haftaya çıkıyor

Konami bugün yaptığı açıklamayla Super Bomberman R Online ’ın 27 Mayıs’ta PlayStation 4, Nintendo Switch ve PC için Steam’e geleceğini açıkladı. Oyunun oynaması ücretsiz ve dijital olarak indirilebileceği ve PlayStation®5 ile de uyumlu olacağı belirtiliyor. Super Bomberman R Online ‘ın Xbox One ve Xbox Series X/S sürümlerinin ne zaman geleceğiyse daha ileri bir tarihte açıklanacak. 

 

SUPER BOMBERMAN R ONLINE’da oyuna gelen yenilikler arasında yeni bir sezon sistemi bulunuyor. Sezon sistemine dahil olan platformlar arasında Google Stadia da var. Oyundaki her sezon üç ay sürüyor ve yepyeni eşyaları, kozmetikleri ve yeni bir Bomber kahramanı da beraberinde getiriyor. 1. Sezonun kahramanı Old Snake Bomber, Metal Gear Solid’den eski bir dostumuz. Kendisine oyun içi “Bomber Coins”leri toplayarak sahip olabilirsiniz.

 

Belli bir sezona ait eşyalar ve kozmetikler sadece o sezon boyunca elde edilebilir olacak.

 

Super Bomberman R Online bedava olarak 27 Mayıs'ta geliyor

 

SUPER BOMBERMAN R ONLINE, Silver (Gümüş) Pass ve Gold (Altın) Pass adı verilen iki kademeli bir “Battle Pass” sistemine sahip. Silver Pass tüm oyunculara açık ve oyuncuların Battle 64 modunu oynadıkça yeni kozmetikler, aksesuarlar ve pozlar gibi çeşitli kazanımlar elde etmesini sağlıyor. Silver Pass’in toplamda 100 seviye olduğu düşünülürse oyuncuları her sezon oldukça zengin oyun içerikleriyle birbirinden keyifli hediyelerin ücretsiz olarak beklediğini söylemek mümkün.

 

Super Bomberman R Online bedava olarak 27 Mayıs'ta geliyor

 

Opsiyonel olan Gold Pass ise 100’den fazla seviyeye sahip ve oyunu birebir etkilemeyen çok özel eşyalar ve kozmetiklere sahip. Gold Pass, platform mağazasından ya da oyun içi mağazadan 800 Bomber Coins karşılığında alınabiliyor. Bomber Coins’lerin Gold Pass ödülleri olarak da kazanılabildiğini ekleyelim. Hem Silver hem de Gold Pass içerikleri tamamen mevcut sezona özel ve üç ayın sonunda, sezon bittiğinde yeni sezondaki ödülleri kazanmak için oyuncular seviyeleri en baştan yeniden atlamaya başlıyor.

SUPER BOMBERMAN R ONLINE’ın çıkışından önce KONAMI, kendi içeriklerini geliştirmek isteyen oyuncular için Oyuncu İçeriği Geliştirme videoları yayınlayacağı belirtildi.  Bu konuda daha fazla bilgiyi çıkışından önce oyunun resmî sitesinde bulabileceksiniz.

Son olarak, SUPER BOMBERMAN R’ın iki milyondan fazla kopya satmasını kutlamak adına KONAMI, SUPER BOMBERMAN R ONLINE oyuncularına “Double Platinum Cake” kostümünü hediye edecek.

 

Resmi YouTube Kanalımıza Abone Olup Bizi Takip Etmeye Ne Dersiniz?
https://www.youtube.com/channel/UCgcg78mUfS8Wgybqs-XDZPA


https://dogrudansatis.oyunortagim.com.tr
https://oyunortagim.com.tr
https://forum.oyunortagim.com.tr
https://ticaretplatformu.oyunortagim....
https://kaizen.games 


Yorumlar 1

  • Yunus Emre 22 Mayıs 2021, Cumartesi 08:24

    Teşekkürler :)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Giriş Yap