Mortal Shell kutulu sürümü için çıkış tarihi açıklandı

14 görüntülenme

Geliştirici Cold Symmetry ve yayıncı Playstack, rol yapma oyunu Mortal Shell'in kutulu sürümü için çıkış tarihini açıkladı. Oyunun fiziksel kopyası 2 Ekim 2020 tarihinde Kuzey Amerika ve Avrupa'da piyasaya çıkacak. 29.99$, 29.99£ ve 34.99€ fiyat etiketleriyle çıkışını gerçekleştirecek sürüm, katlanabilir özel bir poster ve sanat kitabı içerecek.

Oyunun dijital sürümü de daha önce duyurulduğu üzere 18 Ağustos 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya çıkacak. PC için Steam ve Epic Games Store üzerinde yayınlanacak oyun, şu an için Epic Store’da 119,00 TL fiyat etiketiyle ön siparişte.

Mortal Shell kutulu sürümü için çıkış tarihi açıklandı

 

Mortal Shell'in kutulu sürümü için çıkış tarihi açıklandı

Mortal Shell, paramparça olmuş bir dünyada akıl sağlığını ve direncini test eden, acımasız ve derin bir aksiyon rol yapma oyunudur. İnsanlığın geri kalanı yitip giderken, kalıntıların içinden açgözlü düşmanlar ortaya çıkıyor. Bu düşmanların merhameti yok; hayatta kalmak için üstün farkındalık, keskinlik ve içgüdüler gerekiyor. Oyunda inançlı takipçilerin gizli kutsal yerlerini bularak, gerçek amacınızı keşfedeceksiniz.

Özellikler

• Kayıp Savaşçıları Ele Geçir - Öldürülen savaşçıların kayıp kalıntılarını keşfedebilirsin. Bu Mortal Shell'leri uyandır, vücutlarını ele geçir ve eşsiz savaş tarzlarının ustası ol.

• Çivi Çiviyi Söker - Savaşmak stratejik, dikkat gerektiren ve affı olmayan bir iştir. Kılıcını sadece zamanı geldiğinde kullan.

• Korkunç Düşmanlarla Yüzleş - İlerlediğin yol, esrarengiz tanrılara tapan düşmanlar tarafından korunuyor. Acınası ve acayip yaratıklara karşı gözünü dört aç, cesaretini topla ve onları alt et.

Son olarak oyunun duyuru fragmanına ve PC sistem gereksinimlerine aşağıdan göz atabilirsiniz. Bu arada kimler bu oyunu merakla bekliyor? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Mortal Shell PC Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1

İşlemci: Intel Core i5-4590 ya da AMD FX-8350

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 ya da AMD Radeon R9 290

Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

İlave Notlar: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel Core i7 ya da AMD Ryzen 7

Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070 ya da AMD Radeon RX Vega 56

Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

İlave Notlar: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.


TIKLA ve Youtube Kanalına Git

Yorumlar 0

Hiç yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Giriş Yap