Mafia I remake için tarih belli oldu! İlk video geldi

225 görüntülenme

Geçtiğimiz günlerde Mafia II ve Mafia III için remake geleceğini öğrenmiştik ve oyunlar da bugün çıkış yaptı. Fakat oyunun hayranları aynı zamanda Mafia I: Definitive Edition da bekliyordu. Müjdeyi ise 2K Games açıkladı, Mafia I remake çıkış tarihi belli oldu. Öte yandan Steam‘de Mafia Trilogy fiyatı da netleşti.

Mafia I remake için tarihi belli oldu! İlk görüntüler geldi

2002 yılında çıkış yapan Mafia, oyuncular tarafından oldukça sevildi ve efsane diye nitelendirilebilecek oyunlar arasında yerini aldı. Serinin ikinci oyunu da beğeni toplamayı başarmıştı fakat üçüncü oyun için aynı şeyleri söylemek pek mümkün değil.

Mafia II ve Mafia III remake versiyonları bugün çıkış yaptı ve serinin hayranlarına bir müjdeli haber daha geldi. Mafia I remake çıkış tarihi 28 Ağustos olarak açıklanırken, oyun için ilk resmi video da yayımlandı. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Mafia I: Definitive Edition, uzun zamandır bekleniyordu. 2K Games tarafından da resmi olarak açıklanan oyunun, görüntü kalitesi iyileştirmelerinin yanı sıra, genişletilmiş hikaye ve yeni karakterlerle de karşımıza çıkması bekleniyor.

Diğer yandan, Mafia II: Definitive Edition ve Mafia III: Definitive Edition için de oyunun ilk haline Steam üzerinden sahip olanlar için bir müjde var. Bu oyunları daha önceden satın almış olup şu an sahip olanlar, oyunların remake versiyonları için ücret ödemek zorunda kalmayacak.

Mafia Triology fiyatı

Mafia Trilogy fiyatı

Serinin yenilenmiş hali, Mafia Triology adıyla karşımıza çıkacak. Oyunlar paket halinde yurt dışında satışa çıkacak. Türkiye de ise Steam üzerinden oyunları bu şekilde almak mümkün oluyor. Mafia Trilogy fiyatı için Steam’de şu an belirlenen ücret 374 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Resmi YouTube Kanalımıza Abone Olup Bizi Takip Etmeye Ne Dersiniz?
https://www.youtube.com/channel/UCgcg78mUfS8Wgybqs-XDZPA


https://dogrudansatis.oyunortagim.com.tr
https://oyunortagim.com.tr
https://forum.oyunortagim.com.tr
https://ticaretplatformu.oyunortagim....
https://kaizen.games


Yorumlar 0

Hiç yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Giriş Yap