Left 4 Dead 2 yaklaşık 11 yıl sonra yeni bir güncelleme alıyor

10 görüntülenme

Left 4 Dead 2 için yaklaşık 11 yıl sonra ilk eklenti bir güncelleme ile yayınlanacak. Topluluk tarafından yapılan bu içerik oyuna ekleniyor.

Valve, takım işbirliğine dayalı zombi temalı nişancı oyunu için piyasaya sürülmesinden yaklaşık 11 yıl sonra Left 4 Dead 2 için yeni bir güncelleme yayınlayacak. Yeni genişlemenin adı ise "The Last Stand".

Left 4 Dead 2: The Last Stand güncellemesi yolda

Valve'in klasik zombi oyunu Left 4 Dead 2 için 11 yıl sonra yeni bir güncelleme geliyor. Left 4 Dead 2: The Last Stand adındaki bu güncelleme aynı zamanda çok sevimli bir yönüyle karşımıza çıkıyor. Yeni güncelleme tamamıyla topluluk tarafından yapıldı.

 

 

Bildiğiniz gibi bu aslında Valve tarafından yayınlanan ilk hayran yapımı içerik değil, daha önce Half Life 2 modu olarak yolculuğuna başlayan birçok oyun da bugün Steam'de yer alıyor. Ancak yine de bu güncelleme, uzun zaman sonra oyuna ilk kez yayınlanacak olan yeni bir eklentiyi işaret ediyor.

"Salgının ilk darbesinden bu yana oldukça uzun zaman geçti. Radyolar sessiz, hiçbir yaşam belirtisi yok, küçük umutlardan başka hiçbir şey kalmadı. CEDA bizi kurtarmayacak. Ama umut var! Birkaç cesur yürek tüm zorluklara karşı mücadeleye devam etti ve yakında hepimiz onların dayanıklığından faydalanabiliriz" açıklamasıyla gelmekte olan The Last Stand güncellemesi için henüz resmi bir tarih duyurusu yapılmadı. Ancak çok yakında oyuna ekleneceğini tahmin ediyoruz.

 

Left 4 Dead 2 yaklaşık 11 yıl sonra yeni bir güncelleme alıyor

Ayrıca eklentiyi yapan hayranlar şu ifadelere de açıklamalarında yer verdi: "The Last Stand L4D2 için gelecek bir güncelleme, topluluk tarafından, topluluk için yapıldı. Daha fazla detay çok yakında geliyor". Ayrıca Valve'in yaptığı güncelleme duyurusunu okumak için tıklayabilirsiniz.

Elimizdeki detaylar şimdilik bu kadar ancak Valve topluluk içerikleriyle ilgilenen bir firma olduğunu defalarca kez kanıtladı. Hepimizin adını en az bir kez duyduğu Black Mesa, Alien Swarm gibi birçok oyun yolculuklarına birer Half Life 2 modu olarak çıkmıştı. Ayrıca önce mod olarak geliştirilen, sonra kendi ayakları üzerinde duran oyunlara da yine bir çok örnek var. Age of Chivalry adıyla bir Age of Empires modu olan, bugün hepimizin Chivalry: Medieval Warfare olarak bildiği oyun ise bunun en keskin örneklerinden. Strateji oyunu modu olarak yola çıkıp birinci şahıs perspektifli bir savaş oyunu olarak yoluna devam eden oyun gibi nice örnekler görmek dileğiyle.

TIKLA ve Youtube Kanalına Git


Yorumlar 0

Hiç yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Giriş Yap