Kena: Bridge of Spirits'i PS4'ten PS5'e yükseltmek ücretsiz olacak

13 görüntülenme

Sony'nin PlayStation 5 konsolunu tanıttığı "Oyunların Geleceği" etkinliğinde duyurulan yapımlardan birisi de Kena: Bridge of Spirits olmuştu. Önümüzdeki Noel döneminde PlayStation 4, PlayStation 5 ve Epic Games Store aracılığıyla PC için çıkışını gerçekleştirecek oyunun PlayStation 4 sürümünü satın alan oyuncular PlayStation 5 sürümü için ek bir ücret ödemeyecek.

Geliştirici ve yayıncı Ember Lab, Kena: Bridge of Spirits'i PlayStation 4 için satın alan oyuncuların PlayStation 5 sürümüne ücretsiz bir şekilde sahip olacağını doğruladı. Oyunun resmi Twitter hesabına sorulan bir soruya yanıt olarak geliştirici ekip henüz zaman sınırı detaylarını belirlemediklerini, ancak ücretsiz olarak yükseltme sunacaklarını belirtti. Böylece oyunu PlayStation 4 platformu üzerinde satın alırsanız yeni nesil konsollara geçtiğinizde ücretsiz olarak yükseltme yapabileceksiniz.

Kena: Bridge of Spirits'i PS4'ten PS5'e yükseltmek ücretsiz olacak

 

Kena: Bridge of Spirits'i PS4'ten PS5'e yükseltmek ücretsiz olacak

Kena: Bridge of Spirits, hızlı savaşları keşif ögeleriyle birleştiren, hikâye odaklı bir aksiyon macera oyunudur. Genç bir Ruh Rehberi olan Kena kutsal dağ tapınağını bulmak için terkedilmiş bir köye yolculuk yapar.  Gezici ruhların hapsolduğu, balta girmemiş bir ormanda gizlenen bu unutulmuş topluluğun sırlarını ortaya çıkarmak için mücadele eder. Ürkek ve aldatıcı ruhlar ormanın her yerinde. Ölü ve çürüyen elementleri parçalayarak dengeyi koruyorlar.

Ana Özellikler

• Ekibini Oluştur: Güçlü yetenekler kazanmak, keşifler yapmak ve çevreyi değiştirmek için Rot'u bul ve topla.

• Keşfet: Unutulmuş bir köy ve garip bir lanet. Bir zamanlar görkemli olan bu dünyayı eski haline getirmek için Ruhlar Alemi'nin gücünden yararlan.

• Hızlı Savaşlar: Çürümüş, hapsolmuş ve hareket edemeyen bu ruhlar Kena'ya her seferinde meydan okuyorlar.

Kena: Bridge of Spirits noel döneminde PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC platformları için piyasaya çıkacak. Son olarak siz bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Kimler bu oyunu merakla bekliyor? Yorumlarda bizimle paylaşın.


Yorumlar 0

Hiç yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Giriş Yap