Cyberpunk 2077 Half Life 3 göndermesi içeriyor

52 görüntülenme

Cyberpunk 2077 oyunu içerisinde Half Life 3 göndermesi bulduk. CD Projekt RED oyuncuların çok beklediği oyunu ihmal etmemiş. Posterini dahi yapmışlar.

CD Projekt RED'in kimilerinin çok beğendiği, kimilerini tatmin etmeyen RPG'si Cyberpunk 2077 çıktı. Oyunu merakla bekleyen ve çıkar çıkmaz saatlerini gömen biri olarak etrafı biraz araştırmak istedim. CDPR'ın oyunlarında gizemlere ve diğer oyunlara referanslar bırakmayı sevdiğini bildiğimden, biraz da şüpheci yaklaştım. Mizahi bir dille Cyberpunk 2077 içinde Half Life 3 için bir poster tasarlayıp oyundaki mekanlardan birinde duvara bıraktıklarını gördüm.

Cyberpunk 2077 Half Life 3 göndermesi: No Life 3

Oyunun henüz başlarındaki bir görevde sizden Mox çetesinin işlettiği bir gece kulübüne gitmenizi istiyor. Biliyorsunuz Cyberpunk 2077 her şeyin olağanca şiddetiyle işlendiği bir oyun olduğundan "gece kulübü" demek bile yetersiz kalıyor bu mekan için. İçeriye girdiğinizde direkt görev hedefinize de gidebiliyorsunuz, eğer meraklıysanız -ki ben çok meraklıyım- etrafta gezmenize de izin veriyor. Hayır hayır, etraftaki güzel, androide benzeyen kadınları izlediğim falan yoktu... Sadece merak ettim. Ve o merak meyvesini verdi. Tam olarak emin olmasam da Cyberpunk 2077'de karşılaştığım tablonun Half Life 3 göndermesi olduğunu söyleyebilirim.

 

Cyberpunk 2077 Half Life 3 göndermesi içeriyor

 

Gördüğünüz üzere posterde "No Life 3" olarak kullanılmış. Biraz mizah, biraz da sanki oyundan ümidi kesmişçesine "No Life işte kardeşim, çıkmayacak" der gibi yazmışlar oraya... Karşıdan gelen bir kadın çizimi de gözümüze çarpıyor. Ben buradaki hanım ablamızı Half Life 2'deki Alyx ablamıza benzetttim ama... Bilemiyorum, eğer farklı bir düşünceniz varsa -yoksa da olur, sohbet ederiz- bir gözüm hep yorumlar kısmında.

Bu arada, görüntüdeki bulanıklık için üzgünüm, oyunu düşük ayarlarda 900p monitörümde oynuyorum. Bu nedenle Cyberpunk 2077 olması dışında hiçbir şey çok net değil. Oyunda Witcher 3 göndermeleri de bulunuyor. Hali hazırda devasa olan Night City kim bilir ne kadar gizem barındırıyor.

 

Eğer Cyberpunk 2077'de şehirde serbest dolaşmanın nasıl olduğunu görevlerden daha fazla merak ediyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. YouTube kanalımız MerlinPlus'ta çok daha fazla Cyberpunk videosu bulunuyor. Oyuna sahipseniz ve performans sorunları yaşıyorsanız FPS artırma rehberimize de göz atabilirsiniz. Sizler Cyberpunk 2077 hakkında neler düşünüyorsunuz? Oyunu hem çok seven, hem de hayal kırıklığı olarak gören birçok insan var. 

Resmi YouTube Kanalımıza Abone Olup Bizi Takip Etmeye Ne Dersiniz?
https://www.youtube.com/channel/UCgcg78mUfS8Wgybqs-XDZPA


https://dogrudansatis.oyunortagim.com.tr
https://oyunortagim.com.tr
https://forum.oyunortagim.com.tr
https://ticaretplatformu.oyunortagim....
https://kaizen.games


Yorumlar 0

Hiç yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Giriş Yap