Bedava Total War Saga: Troy oyununu almayı unutmayın

16 görüntülenme

A Total War Saga: Troy oyununun çıktığı ilk gün Epic Games Store üzerinden bedava olacağı geçtiğimiz Haziran ayında açıklanmıştı. Çıktığı ilk gün 24 saat süre ile Epic Games Store'a özel olarak bedava dağıtılacak oyun, bu konuda bir ilki de gerçekleştirmiş olacak.

Bedava Total War Saga: Troy oyununu almayı unutmayın

Total War Saga: Troy oyunu bugün Türkiye saati ile 16:00'dan itibaren 24 saat için bedava olacak. Bu 24 saat içerisinde oyunu Epic Games Store üzerinden bedava olarak alırsanız kütüphanenize kalıcı olarak eklenecek. 24 saat sonrasında ise oyun çıkış fiyatına geri dönecek. Bu arada oyunun hem Steam hem de Epic Store fiyatı henüz açıklanmadı. Muhtemelen oyunun çıkışı ile birlikte normal satış fiyatını da öğrenmiş olacağız.

Diğer taraftan bugün Epic Games Store'da A Total War Saga: Troy oyunu dışında haftalık bedava oyunlar da verilecek. Bu haftanın oyunları arasında Remnant: From the Ashes ve The Alto Collection bulunuyor. Her iki oyun da 20 Ağustos tarihine kadar bedava olacak.

Bedava Total War Saga: Troy oyununu almayı unutmayın

A Total War Saga: Troy hakkında;

Bu efsanevi çağda kahramanlar dünyaya ayak basar. Fakat, dünyayı sarsacak bir ihtilaf çıkarmak için tek bir fevri eylem yeterlidir. Gözü pek Troya prensi Paris, güzeller güzeli Helen’i Sparta’daki sarayından kaçırır. Uzaklara yelken açtıklarında, Helen’in kocası Kral Menelaos, hanımına lanet okur. Vefasız hanımını, ne pahasına olursa olsun evine getirecektir!

Büyük surlu Miken’in hükmü geniş lordu Kral Agamemnon, kardeşinin çağrılarını duyar. Dört bir yandan, aralarında çevik ayaklı Aşil ve tatlı dilli Odysseus’un da olduğu Akhealı kahramanlar çağırır. Yunan ordusu, Troya’ya doğru kaçınılmaz savaş ve katliam yapmak üzere yol alır. Zira o muhteşem şehrin önündeki muharebe alanında efsaneler doğacaktır...

Total War Saga serisinin en yenisi olan TROY, Homeros’un İlyada destanından esinlenerek Troya Savaşı zamanına odaklanır ve devirlerden esinlenen özellikleriyle seriye yenilik katar. Troy, bu destansı ihtilafı Total War’a özgü büyük ve tur tabanlı imparatorluk yönetimi ve harikulade gerçek zamanlı muharebeleriyle hem Yunan hem Troyalı tarafından keşfeder ve mitlerin ve efsanelerin derinlerine inerek bunların ilham alabileceği olayları açığa çıkarır.

Çağının dönüm noktası olan Troya Savaşının etrafındaki olayları, görülmemiş şekilde hayata getiren bu deneyimi yaşayın. Sekiz unutulmaz kahramandan birini seçerek destanınızı yazın. Karakter odaklı, duygu yüklü bir öyküye dalın ve hasımlarınızı alt edin. Tunç Çağı zamanındaki Akdeniz'in bu büyük ve çarpıcı suretini fethederken imparatorluğunuzu, strateji, devlet idaresi, diplomasi ve topyekun savaşla kurun.

TIKLA ve Youtube Kanalına Git

Yorumlar 0

Hiç yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Giriş Yap