Battlefield VI duyuru tarihi için yeni detaylar geldi

23 görüntülenme

Bahar ayında duyurulmasını beklediğimiz Battlefield VI duyuru tarihi için yeni bilgiler geldi . Öyle görünüyor ki Mayıs ayında karşımızda olacak.

Battlefield VI duyuru tarihi için resmi olmamakla birlikte yeni bilgiler geldi. Varsayımlara göre EA ve DICE oyunu Mayıs ayında oyunculara duyurmak için hazırlanıyor. Biliyorsunuz ki daha önce yaptığımız bir haberimizde biz de duyurunun bahar döneminde gelebileceğini söylemiştik.

Battlefield VI duyuru tarihi için Mayıs ayı işaret ediliyor

GamesBeat'tan Jeff Grub'a göre, Electronic Arts oyunu E3 2021 dijital etkinliğinden önce duyurmayı hedefliyor. Biz izleyicisi tarafından oyunun ne zaman duyurulacağı sorulduğunda "Mayıs" dedi. "Her şey hala belirsiz. Henüz bir şey duyurmadılar. Ama benim anladığım kadarıyla büyük ihtimalle Mayıs ayını bekliyorlar" diye ekledi.

Electronic Arts, Ocak ayında DICE'ın oyunun geliştirme sürecinde programın çok ilerisinde olduğunu ve oyunun ilkbahar aylarında ortaya çıkabileceğini söylemişti. Bu da Battlefield VI duyuru tarihi konusunda duyacaklarımızın yakın bir zaman içinde geleceğini gösteriyor. Aynı zamanda şirketin CEO'su Andrew Wilson, şirketin üçüncü çeyrek kazanç görüşmesinde "Bir sonraki Battlefield deneyimimiz, tüm ordu savaşlarına bir geri dönüş olacak" demişti.

Bununla birlikte oyuna dair umut verici bazı ifadeler de paylaşılmışdı:

"Oyun her zamankinden daha fazla oyuncuyla devasa, sürükleyici savaşları hayata geçirmek için yeni nesil platformların gücünden tam olarak yararlanıyor."

 

Battlefield VI duyuru tarihi için yeni detaylar geldi

 

"Eşi görülmemiş ölçekte haritaların yer aldığı bir sonraki Battlefield sürümü, serinin bilinen tüm yıkım, araç ve silah savaşını alıp başka bir seviyeye taşıyor."

Serinin son oyunu olan Battlefield V, Firestorm adlı bir battle royale modu içeriyordu. Buna rağmen BF5 piyasaya sürülmesinden bu yana 85 milyon oyuncuyu içine çeken Call of Duty: Warzone'un gölgesinde kaldı. Tıpkı yıllar önce kendilerinin Battlefield 1 ile COD: WWII'nin çıkışına sebep olması gibi Activision da Warzone ile BF5 battle royale moduna sebep oldu. Ancak işler EA ve DICE için beklenildiği gibi gitmedi. Bu yüzden şimdi gelecek oyunda sevilen Battlefield 1 dokusunun korunması bekleniyor.

Battlefield VI duyuru tarihi yaklaşırken oyunun F2P bir modunun olup olmayacağı ise merak konusu. Daha önce bir kazanç görüşmesi sırasında bir analist -muhtemelen Warzone'u kast ederek- "en üst huniyi genişletmek için ücretsiz oynanabilen modları kullanan FPS oyunlarını" düşünüp düşünmediklerini sormuştu. Bunun üzerine EA patronu Wilson bu konuda net bir yanıt vermemişti. 

 

Resmi YouTube Kanalımıza Abone Olup Bizi Takip Etmeye Ne Dersiniz?
https://www.youtube.com/channel/UCgcg78mUfS8Wgybqs-XDZPA


https://dogrudansatis.oyunortagim.com.tr
https://oyunortagim.com.tr
https://forum.oyunortagim.com.tr
https://ticaretplatformu.oyunortagim....
https://kaizen.games


Yorumlar 0

Hiç yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Giriş Yap