Battle for Middle-Earth Reforged için ilk oynanış videosu yayınlandı

11 görüntülenme

The Lord of the Rings: The Battle for Middle Earth Reforged oyunu için beklenen uzun oynanış videosu nihayet yayınlandı. BFME serisi strateji severlerin hatırlayacağı gibi Yüzüklerin Efendisi için yapılmış en iyi oyunların başında geliyor. Oyun bu kadar sevildiği için hayranları tarafından uzun süredir geliştirilen bir Remake projesi var. Dönem dönem geliştirici raporları yayınlayan ve oldukça kısa videolar ile karşımıza çıkan ekip, sonunda uzun bir video yayınladı.

The Battle for Middle-Earth Reforged için 18 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

The Battle for Middle-Earth Reforged projesi Unreal Engine 4 ile geliştiriliyor. Yani aslına sadık kalan fakat grafik ve arayüz gibi konularda yenilenmiş bir oyunla karşılaşacağız anlamına geldiğini de söyleyebiliriz. Daha önce bu proje için yayınlanan videolarda Udun Alevi Balrog ve Isengard Kulesi gibi güncellemelerin oyunda nasıl gözüktüğüne yer verilmişti. Ayrıca Orc gibi bazı birliklerin oyun içerisindeki animasyonlarına dair ufak kesitlere de rastlamıştık. Yeni videoda ise yapılardan birlik kontrolüne kadar oyunun birçok ana dinamiğine uzun uzun göz atma şansına erişiyoruz.

Yapım ekibi ayrıca oyunun multiplayer modları üzerindeki çalışmalarını tamamlamış durumda. şimdi ise hikaye modu üzerindeki geliştirmeler devam ediyormuş. The Battle for Middle-Earth Reforged projesinin çıkış tarihi ise malesef henüz belli değil. Diğer taraftan bu konuda EA Games firmasından da bir açıklama gelmedi. Bildiğiniz gibi The Battle for Middle-Earth oyun hakları EA Games'in elinde bulunuyor. Umarız oyun tamamlandıktan sonra telif konusunda bir aksilik yaşanmaz. Yayınlanan bu uzun oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

TIKLA ve Youtube Kanalına Git


Yorumlar 0

Hiç yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Giriş Yap