Arkane imzalı Deathloop, 2021 yılına ertelendi

10 görüntülenme

Deathloop ilk olarak geçtiğimiz yıl düzenlenen E3 2019 fuarında ortaya çıkmıştı. Uzun süren sessizliğini ise Playstation 5 duyuru lansmanında bozmuş ve yayınlanan videosu ile birlikte dikkatleri de üzerine çekmişti. Bunun en büyük sebebi ise arkasında Bethesda ile birlikte Arkane stüdyosunun olması. İşte Dishonored oyunları ile başarılı bir ivme yakalayan Arkane stüdyosunun yeni oyunu Deathloop, 2021 yılına ertelendi.

Deathloop, 2021 yılının 2.çeyreğinde çıkacak

Yapılan açıklamada oyunun net çıkış tarihi verilmese de 2021 yılının 2.çeyreği işaret edildi. Playstation 5 ve PC için geliştirilen oyunun 4K ve 60 FPS değerlerinde çalışacağı da daha önce belirtilmişti. Adından da anlaşılabileceği gibi büyük bir döngünün içerisine gireceğimiz Deathloop ertelenmesi ile alakalı yapılan resmi açıklama şu şekilde;

"Deathloop'un çıkış tarihini 2021'in 2.çeyreğine almaya karar verdik. Deathloop için istediğimiz, Arkane'e yakışı bir şekilde sizi harika bir dünyada daha önce görmediğiniz yerlere götürecek bir oyun sunmak. Aynı zamanda Arkane Lyon'daki herkesin sağlığı ve güvenliği bizim birinci önceliğimiz olmaya devam ediyor. Evden çalışma düzenine geçtiğimiz zaman, bu yepyeni heyecan verici tecrübeyi Arkane'e ve yeni nesil konsollara yakışacak derecede muazzam ve kaliteli hale getirmenin beklediğimizden uzun sürdüğünü fark ettik.

 

Arkane imzalı Deathloop, 2021 yılına ertelendi

 

Bu ekstra süre ekibimizin Deathlopp'un dünyasını olabildiğince özgün ve eğlenceli kılarak beklentilerinizi karşılamasına izin verecek. Bunun Deathloop için doğru bir karar olduğunu bilsek de hayal kırıklığınızı paylaşıyoruz ve sizi daha fazla bekletmek zorunda kaldığımız için özür diliyoruz.

Desteğiniz ve heyecanınız için teşekkür ederiz. Olumlu geri bildirimleriniz, evlere kapandığımız şu dönemde bile oyun üzerinde çalışmamız için bize gerekli enerjiyi veriyor. Sizinle Deathloop hakkında daha fazla şey paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Yakın zamanda yeni haberler ile karşınızda olacağız, gözünüz açık olsun."


Yorumlar 0

Hiç yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Giriş Yap